אלי אקספרס תחפושות בזול לילדים ומבוגרים

אלי אקספרס תחפושות לילדים ומבוגרים

המדריך הבא, אלי אקספרס תחפושות מאפשר לכם רכישת מגוון של תחפושות מקוריות לכל הגילאים (לילדים וגם למבוגרים) במחירים מצחיקים – לעיתים החל מ 5$ בלבד! 🤑

למעבר לתחפושות באלי אקספרס

עכשיו, יותר מתמיד, הכי שווה לקנות תחפושות בחו״ל,

באלי אקספרס תוכלו למצוא תחפושות שוות במיוחד במחירים של פחות מ50% בהשוואה למחירי הארץ,

בין השאר גם בשל התחלשות הדולר.

אז אספנו עבורכם את את רשימת התחפושות הכי מבוקשות ל 2021,

הנה הם, אלי אקספרס תחפושות 2023:

(פשוט לחצו על התמונה)

תחפושת משחקי הדיונון

תחפושת שחקן משחקי הדיונון !

תחפושת בובה משחקי הדיונון

תחפושת בובה משחקי הדיונון

אלי אקספרס תחפושות לילדים

תחפושות בנים 2023

תחפושת יחידת החילוץ

תחפושת סופר מריו
תחפושת סופר מריו

תחפושת קפטן אמריקה
תחפושת קפטן אמריקה אלי אקספרס

 

תחפושות ילדים פופלריות באלי אקספרס

עלי אקספרס תחפושות

תחפושות בנות 2023

תחפושות בנות 2021תחפושת רפונזלתחפושת חד קרן

לתחפושות בנות נוספות

תחפושות לקטנטנים

תחפושת תינוק אלי אקספרס

תחפושת תינוק 2021

תחפושת לתינוק

לתחפושות קטנטנים נוספות

תחפושות נשים

תחפושות נשים 2021

תחפושת לנשים 2021 תחפושת לאישה אלי אקספרס

לתחפושות נשים נוספות

 

רשימת התחפושות הכי פופולריות בקרב ישראלים באלי אקספרס:

כשקונים באלי אקספרס תחפושות בזול, חשוב מאד לבדוק איך עושים המרת מידות ולוודא שאכן מדובר בגודל מתאים, לחצו כאן על מידות באלי אקספרס, וקבלו מדריך מפורט כולל טבלת מידות והמרות 🙂

נתחיל בעובדה שגיליתי אצלי בבית – תחפושות זה לא רק לפורים! 🙂 אשתף בחוויה אישית, לפני כחודשיים טסנו אני ובעלי לבודפשט, שם הגענו לאאוטלט ענקי ובו היה משחקיה לילדים. המשחקייה הייתה של חברת פליימוביל, ובמתחם הקימו מספר חדרים, כל חדר לפי נושא (כבאים, שוטרים, אבירים, נסיכות) ובכל חדר הייתה עמדה עם מלא מוצרי פלימוביל ועמדת תחפושות קשורים לאותו נושא. ייתכן מאד שגם הם קנו מאלי אקספרס תחפושות, ובכל מקרה אתם לא מבינים איזה כיף היה לילדים לשחק בכבאים בזמן שהם מחופשים לכאלו.

מה שהתכוונתי להגיד בסיפור, זה שתחפושות מכניסות את הילדים ממש לאווירת משחק וכיף, אז בין אם אתם מחפשים באלי אקספרס תחפושות לפורים או ליום יום.

התחפושות לילדים הכי מקוריות באליאקספרס

 

תחפושות לתינוקות באלי אקספרס

רשימת התחפושות הכי פופולריות באלי אקספרס:

מה יותר חמוד תינוק מחופש לאפרוח, דבורה או פיטר פן?! נו טוב, כנראה כמעט לכל דבר🤣. אבל יש כמה תחפושות מאלי אקספרס שאי אפשר לעמוד בפניהן. מיד אציג רשימת קישורים, רק לפני זה רציתי לציין שאצלנו במשפחה יש מסורת של תחפושות לתינוקות, כל התינוקות במשפחה, כולל אלו של אחיותיי, מצולמים מידי שנה מחופשים (וכן, גם הם נוהגים לקנות בלי אקספרס תחפושות). אין לכם מושג איזו מזכרת זו, ואיזה כיף גדול זה להסתכל בתמונה של הילד שלך מחופש למשהו חמוד. אז לא להתעצל, ממליצה בחום, הזמנה פשוטה ויש לכם מזכרת מדהימה. 🙂

למעט תחפושות, ישנם מוצרים רבים אותם ניתן למצוא באלי אקספרס בזול, מוצרים שישראלים אוהבים במיוחד, אבל חשוב עוד יותר, מספר המלצות שחייבים לדעת לפני שקונים באלי אקספרס, לחצו כאן- אלי אקספרס בעברית מדריך.

 אלי אקספרס תחפושות לנערות

תחפושות פופולריות לנערות באלי אקספרס:

קטגוריה פופולרית נוספת באלי אקספרס תחפושות היא קטגוריית הנערות. המושג נערה מתייחס לטווח גילאים רחב יחסית, אתייחס בעיקר לנערות קצת יותר בוגרות, ואגיד שאני באופן אישי לעתים נתקלת בנערות מחופשות בתחפושות שאהיה מנומסת ואומר, מעט חשופות לטעמי. אין צורך בתחפושות חשופה מידי כדי להרשים. באלי אקספרס מגוון רחב של תחפושות מקוריות ויפות מאד אותן ניתן לקנות בזול ובו בזמן לא ללכת עם לבוש שקצת לא מתאים לנערות צעירות.

אלי אקספרס תחפושות למבוגרים

אם בעבר בעיקר נשים היו קונות תחפושות, אפשר לראות שהיו באלי אקספרס תחפושות לגברים נהפכו לפופולריות לא פחות מתחפושות נשים. הנשים רוצות תחפושת שלא מעניינת ומקורית (וכדאי גם שתהיה אחת כזאת שיזכרו), וכנראה שגברים רוצים אותו דבר, פורים או לא פורים.

בעלי אקספרס ניתן למצוא תחפושות זולות מאד גם לגברים וגם לנשים. כמה זולות? ובכן, כמשווים את המחירים בארץ למחירים באלי אקספרס, תמצאו בוודאי שתקבלו את אותו המוצר בפחות מ50% הנחה ! אמיתי לגמרי! 😱
אם היום תחפושת הכי פשוטה עולה באזור ה 90 שקל, באלי אקספרס יש תחפושות גם בפחות מ- 10$, ואם תרצו אחת ממש מושקעת אולי תגיעו גם ל20$ – 25$, אבל תהיו בטוחים שבארץ מחירה יהיה לפחות כפול😤.

לתחפושת זוגית לחץ כאן 

למה כדאי לקנות תחפושות לפורים מעליאקספרס בהשוואה לארץ?

✔️ האיכות היא לכל הפחות אותו הדבר
✔️ את המידות ניתן להמיר ולבדוק מה שמתאים
✔️ המחיר – על זה אין ויכוח, תחפושות באלי אקספרס תמיד יהיו יותר זולות..

שיהיה בהצלחה 😃❤️!

המשך לאלי אקספרס