המדריך המלא למידות באלי אקספרס

מידות באלי אקספרס

קרה לכם שהזמנתם פריט מאלי אקספרס וקיבלתם מידה לא נכונה? הכי מבאס…😰 בכתבה הבאה אסביר איך להימנע מהטעויות האלה ואיך לקבל את המוצר בדיוק כמו שציפיתם לפי המידות באלי אקספרס! 😀

לאלי אקספרס :

לחץ כאן

מיד נסביר בדיוק איך למדוד נכון כשקונים באלי אקספרס ובכלל באונליין,

כולל טבלת מידות לגברים, נשים ילדים, בגדים ונעליים.

אך קודם, הנה כמה מבצעים שלא תרצו לפספס (פשוט לחצו על התמונה):

מעילים לגברים

מעיל קולומביה לגבר אלי אקספרס

 

 

מעילי עור לגברים
מעיל עור לגבר אלי אקספרס

בגדי זארה

אלי אקספרס זארה

מעילי זארה

מעיל זארה לאישה באלי אקספרס

וואנזי

וונזי אלי אקספרס

 

בגדי ילדים

בגדי ילדים אלי אקספרס

מעילים לילדים

מעילים לילדים באלי אקספרס

 

פריטי זארה בזול באלי אספרס,

לחצו על התמונה:

איתור פריט זארה מעיל

 

אז איך משווים מידות באלי אקספרס למידות בארץ? בחירת המידה שלכם בקנייה אונליין, ובאלי אקספרס בפרט, מהווה קושי אצל הרבה מהקונים. אחרי הכתבה הזו תדעו בדיוק איך לפצח מידות בעלי אקספרס של נעליים, ג’ינסים, מעילים , וכדומה..

ראשית, נציין שהמידות עלולות להשתנות ממוכר למוכר וכיוון שאלי אקספרס עדיין לא קבעו סטנדרט של מידות. לכן אנחנו תמיד ממליצים לכם גם אם אתם בטוחים במידות שלכם, לוודא בתגובות של המוצר שאין תלונות מצד לקוחות על הבדל במידות באלי אקספרס.

להמלצות חמות שישראלים אוהבים לחצו כאן- אלי אקספרס בעברית.

המרת מידות אליאקספרס

אז רגע לפני שנסביר על מידות באליאקספרס, בואו נפתח קצת את התאבון עם סרטון מגניב של אליאקספרס:

טבלת מידות באלי אקספרס

רוב המוכרים באלי אקספרס מספקים טבלת מידות בדף המוצר אותו הם מוכרים. תוכלו למצוא את הטבלה בערך באזור האמצע של הדף. כעת נסביר איך לבדוק מידות בטבלת מידות ההמרה:

מידות נעליים

מציאת מידת הנעליים שלכם באלי אקספרס הוא תהליך מאד פשוט, כל שתצטרכו לחפש בטבלת המרת המידות את השורה שמכילה את השיטה בה אתם מורגלים לקנות נעליים (קרוב לוודא השיטה האירופית). בדוגמה הבאה, המוכר מציין מידות אמריקאיות לנעל הנייק שהוא מוכר, חיפשנו מה המידה האמריקאיות למידה האירופית 45, כפי שתראו בסימון המידה הרצויה היא 11.

מידות בגדים ונעליים באלי אקספרס

ובכך בלי שום דאגה רכשנו נעל במידה המתאימה 👞👞

רוצים לקבל נעלי אדידס (דגמים חדשים) במחירים מצחיקים? לחצו כאן

מידות בגדים

המוצר נפוץ ביותר באלי אקספרס הוא ללא ספק ביגוד, תת נושא פופולרי מאד בקרב ישראלים הוא תחפושות.  טבלת מידות הביגוד לרוב מוצגות במידות של האוכלוסייה האסייתית, שמאופניים במבנה גופני קטן יותר מאזורינו. לכן מומלץ לבחור במידה גדולה ב-2 מידות מהמידה שלנו בארץ. לדוגמה, אם המידה שלנו היא M אז נבחר במידה של XL.

טבלת מידות באלי אקספרס

לחנות בגדים ואביזרים מומלצת באליאקספרס – לחצו כאן

מלמעלה איור של טבלת מידות מתוך אתר אלי  אקספרס, תוכלו לראות שהאתר מציין שהמידות האסייתיות קטנות ב-2 מידות מהמידות האירופאיות/אמריקאיות. בנוסף תוכלו גם להעריך באופן מדויק יותר את מידתכם אם תסתכלו על הגדלים בסנטימטר של אזורים שונים בגוף עבור כל מידה אסייתית.

מידות מותגים באליאקספרס

לכל מי שרוצה לדעת עוד לגבי מותגים מקוריים בזול באליאקספרס, מוזמן ללחוץ בקישור הבא : איך למצוא מותגים באליאקספרס

אז איזה מידה להזמין באליאקספרס?

חשוב שתזכרו שבחירת המידה היא דבר ששווה להתעכב עליו, ואל תהיו בטוחים שאתם סגורים על המידות שלכם באלי אקספרס מאחר וקניתם הרבה מוצרים בעבר. שווה להעיף עוד כמה שניות מבט בתגובות ולראות שהמידות של המוכר לא שונות מהנהוג באסיה (2 מידות קטנות מאירופה), במקרה כזה סביר להניח תמצאו תגובות המתריעות על כך.
בהצלחה! 🤗🤗

 

המשך לאלי אקספרס