שופינג איי אל – טירוף קניות

shopping il אלי אקספרס

מוכנים? היכון ? צא ! מה באמת שווה ביום טירוף הקניות הזה שמתקיים כל שנה ב-8 בנובמבר? מה זה בכלל shopping il? וממה צריך להזהר?

מה זה shopping il

מדובר ביוזמה של גוגל וישרכארט בה כ-1000 אתרים ישראלים ינסו לפתות אתכם באמצעות מחירים המתיימרים להיות אטרקטיבים ביותר, ליומיים מרוכזים של מכירות במגוון תחומים, ביגוד, אביזרים טכנולוגיה ועוד.

בסופו של דבר מדובר ביוזמה ישראלית שלקחה את ההשראה מיום המכירות הסיני הידוע- יום הרווקים הסיני.

יום הרווק הסיני – 11.11

היום בו כל שיאי המכירות של אלי אקספרס נשברים מידי שנה. המקביל הסיני של shopping il. השילוב של 11.11 היא סימלית בשל הספרה 1 שחוזרת על עצמה, 1- כלומר לבד (רווק). בין אם מדובר בחג של ממש או רק גימיק מכירתי, אלי אקספרס לובש חג ביום הזה, ובימים הקודמים לו ניתן לצפות במגוון מוצרים בהנחות ענקיות.

למידע נוסף לחץ כאן- יום הרווק הסיני

לדילים באלי אקספרס ליום הרווק- לחץ כאן

shopping il 2017 \ שופינג איי אל 2017

אז לכבוד 2017, קרוב ל1000 חנויות התאחדו יחדיו ממגוון קטגוריות ביום הנדיר הזה שנקרא shopping il. בין החנויות תוכלו למצוא בגדים, מוצרי טכנולוגיה אביזרים ועוד. רשימת החברות המשתתפות מכילה בתוכה גם חברות קטנות, למשל : בילבי (בגדי ילדים), אייס קיוב (בגדי נשים), טוליפ נטורל (טיפוח ויופי), וכמו כן מגוון של חברות גדולות: אול סייל, אופיס דיפו, סופר פארם, אמריקן קומפורט, הום סנטר ועוד.

לפי הפרסומים, הצפי השנה לשבור אפילו את שיאי השנה שעברה שהיו מפתיעים בפני עצמם.

לדילים באלי אקספרס לחצי כאן

shopping il 2016

פרוייקט השופינג איי אל נולד בשנת 2014, ובמשך שנתיים שמר על המסורת של לשבור את שיאי השנה הקודמת. ביום ה shopping il לשנת 2016 נרשמו כ600 חנויות, וסך המכירות נאמדו בכ-23 מיליון שקל. ההנחות נעו בין 20% עד לכ- 60% בחלק מהמקרים.

סיכום

אז נכון, זה אכן יום חגיגות גדול, ורוב הסיכויים שישנם הנחות של ממש ברחבי החברות המשתתפות. אך מניסיון העבר, שווה להשוות מחירים גם באלי אקספרס שבמקביל מנהלת את יום המכירות הענק שלה ב 11.11. לינקים לדילים סופר משתלמים באלי אקספרס:

המשך לאלי אקספרס