אמונג אס – Among Us

אמונג אס

אמונג אס – מהו בדיוק המשחק שעליו כולם מדברים?

 

אז מה הוא בעצם המשחק אמונג אס ? לאחר סערת משחק הבראול סטאר שהציפה אותנו בשנים האחרונות, משחק האינדי אמונג אס הפך בחודשים האחרונים לתופעת טבע אינטרנטית חדשה, מודבר במשחק רב משתתפים שפותח בשנת 2018 על יד  חברת המשחקים INNERSLOTH, זהו המשחק השלישי אותו פיתחה החברה.

למוצרי אמונג אס במחירים הזולים ביותר

לחץ כאן

 

בתחילה המשחק לא זכה להצלחה משמעותית מידית, ומנה רק מאות ספורים של משתמשים. את ההצלחה הגדולה של המשחק חייבת חברת המשחקים למגפת הקורונה ושינוי אורך החיים שחל בעקבותיה. תקופת הקורונה הגבירה את הצורך של גיימרים למצוא משחקים חדשים לשחק בהם בזמן שהיו כלואים בבית בימי הסגר הארוכים.

אמונג אס משחק

אז איך משחקים אמונג אס ?

רעיון המשחק הוא די פשוט, את המשחק משחקים בין ארבע לעשרה שחקנים יחד. לכל שחקן יש דמות אותה הוא יכול לקשט לפי ראות עינו. כל השחקנים צריכים למלא משימות על חללית,  משימות פשוטות ברחבי החללית כמו חיבור כבלים, הזזה של סוויצ’ים ואפילו העברה של כרטיס עובד.

כולם יצטרכו לעבוד ביחד כדי להשלים את המשימות, ולנצח את הסיבוב. אבל אז מגיע הטוויסט שהופך את המשחק לגאוני. יש שחקן או כמה שחקנים שממש לא רוצים שתשלימו את המשימות שלכם. בכל משחק עד שלושה מהשחקנים מקבלים את תפקיד המתחזים שמתחבאים בין כל שאר החבורה. אותם המתחזים צריכים להסתובב בחללית ולרצוח את הדמויות האחרות, העניין המרכזי במשחק הוא לבצע את הרציחות בהיחבא על מנת ששאר המשתתפים לא יחשדו בהם בכל פעם שתצוץ גופה חדשה.

 

  • תצוגה
  • שם מוצר
  • מחיר
  • דירוג
  • לדף המוצר

 

בתום הסיבוב או במידה ושאר השחקנים ביקשו לזמן פגישה, המשתתפים נפגשים וצריכים להחליט מי הם חושבים שהוא המתחזה. במידה ויש הסכמה בנוגע לזהות המתחזה בין המשתתפים,
השחקן הנבחר על ידי המשתתפים משוגר החוצה מהחללית אל מותו. במידה והם צדקו, הם יכולים לסיים את המשימות שלהם בנחת, אולם במידה והם טעו הם צריכים להתמודד עם הידיעה שהרגו אדם חף מפשע.

איך משחקים אמונג אס?

כמה  עולה להוריד את המשחק ?

המשחק עולה חמישה דולרים, אבל במידה ואתם לא מעוניינים לשלם עבורו תמיד אפשר להוריד אותו בחינם ולצפות בפרסומות, בזהה למשחקים רבים אחרים, העובדה כי ניתן להוריד אותו גם בחינם הגבירה מאוד את קצב ההורדות שלו.

 

מיהו קהל היעד של המשחק אמונג אס?

מאחר והמשחקיות של המשחק אמנוג אס קלה מאוד, ניתן לומר  שכל אדם בכל גיל גם אם אינו גיימר, לומד אותו מאוד בקלות. תוסיפו לכך את העובדה שהגרפיקה שלו משועשעת, פשוטה ומצוירת, וקיבלתם משחק מאוד ידידותי לכל משתמש.

ולסיום סרטון של אמונג אס 🙂

המשך לאלי אקספרס