זארה איתור פריט באליאקספרס

זארה איתור פריט באליאקספרס

לפעמים כשאני רוצה לשפר לעצמי את מצב הרוח, אני אוהבת לרענן את המלתחה בבגדים חדשים מאיזה מותג מוכר.

הבעיה שהמחירים הגבוהים מגבילים לי את התענוג הזה לתקופות ארוכות מדי.

מאז שגיליתי שבאלי אקספרס ניתן להשיג את המוצרים שיוצרו במפעלים של זארה ובהבדלי מחיר של 30%-50%, ארון המלתחה שלי התרחב עם הרבה מוצרים שונים שראיתי בחנויות זארה וקניתי אותם בהנחה באינטרנט.

להלן רשימת מוצרים מומלצת:

 • תצוגה
 • שם מוצר
 • מחיר
 • דירוג
 • לדף המוצר

 

בכתבה הבאה אני מתכוונת להציג בפניכם כיצד תוכלו לחסוך המון כסף ולקנות המון פריטים ממוכרים בחנויות של אלי אקספרס שמשווקים מוצרים אשר יוצרו במפעלים של זארה ונפלטו מקו ההיצור כתוצאה מעודף במלאי וגם מוצרי חיקוי אשר לא תוכלו להרגיש בהבדל היות ואיכות המוצר ממש גבוהה.

זארה איתור פריט- קולקציה מתחדשת

אבל לפני שניתן כמה עצות לאיתור פירטי זארה באליאקספרס, למה שלא נעשה קצת תאבון ונשטוף את העיניים בפריטים המטריפים האלה מזארה, הקולקציה האחרונה, את רוב הפריטים האלו לא תוכלו לאתר בארץ, אך כן תוכלו למצוא אותם בקישורים לאליאקספרס שבהמשך הכתבה:

איתור פריט זארה- רשימת חנויות באלי אקספרס

באתר אלי אקספרס ישנם חנויות בגדים המציעות בין היתר מגוון רחב של מוצרי זארה (רפליקות אך לפעמים גם מקוריים- המוצר אפילו מגיע עם הטיקט). התופעה הזו החלה כבר לפני כמה שנים, כאשר חנות אחת יצרה באז גדול במיוחד במוצרים שהיא מציעה. מדובר בחנות של המוכרת קרולינה, אשר משווקת את המוצרים הכי חדישים של זארה באיכות גבוהה ובמחירים נמוכים.

להלן מגוון חנויות אופנה באלי אקספרס שמשווקות מוצרים של זארה:

זארה איתור פריט באליאקספרס – מידות

2 המלצות נוספות לגבי איתור פריט זארה באליאקספרס הן:

 1. לא להתעצל ולוודא שאתם מבינים היטב את הנושא המידות. בקשיור הבא תוכלו למצוא הסבר מקיף אודות מידות באליאקספרס כולל טבלת מידות, לחצו כאן – מידות באליאקספרס.
 2. הידעתם שיש עוד מבחר מותגים מקוריים אותם תוכלו למצוא באליאקספרס בהנחות גדולות? לקבלת הרשימה המלאה ואיך לדעת להמנע מחיקויים לחצו על הקישור הבא- מותגים באליאקספרס.

המוכרת של זארה באליאקספרס – קרולינה אלי אקספרס

אם נתעכב שניה על החנות הידועה של זארה באליאקספרס, הידועה גם כחנות של ואדים באליאקספרס, זאת כנראה ההמלצה הכי חמה שתמצאו. מדובר כנראה במקום הטוב ביותר והבטוח ביוצר להזמנת פריטי זארה, חנות מוכרת וותיקה מאד, שמציעה פריטי זארה במחירים שעושים חשק לשופינג!

לדוגמא שלושת הפריטים המהממים האלו יעלו לכם 8$ – 12$, הזוי לא ?

זארה איתור פריט באליאקספרס המוכרת של זארה באליאקספרס איתור פריט זארה

לפריטים האלו ועוד ב30% הנחה- לחצו כאן

איך לאתר פריט באתר זארה?

כן הבנתם נכון, מצאתי את השיטה לחפש לי מוצרים באתר הרשמי של זארה ולאחר מכן לקנות אותו באתר של אלי אקספרס בהנחה גדולה. חיפוש ספיציפי של מוצר זארה נעשה בדרך הבאה:

 1. כנסו לאתר הרשמי של זארה בקרו בדף המוצר שאתם חפצים בו
 2. העתיקו את קוד המוצר (המוקף באדום באיור שלפניכם)
  איתור פריט זארה באלי אקספרס
 3. כנסו לאתר של אלי אקספרס והדביקו את הקוד במנוע החיפוש של האתר (דוגמה לחיפוש הפריט בתמונה, לחצו כאן). רק שימו לב לדירוג המוצר וכמות ההזמנות כדי להיות בטוחים יותר בקנייה שלכם.

זארה איתור פריט באליאקספרס

אם אתם מעוניינים למצוא מגוון רחב של מוצרי זארה באתר של אלי אקספרס, או לחלופין מוצרים באותו הסגנון תוכלו להתרשם מהמוצרים שמצאנו בעזרת מילות מפתח מיוחדות בהם משתמשים המוכרים המשווקים את המוצרים של זארה באתר:

שימו לב בתוצאות החיפוש למילות המפתח שהשתמשתי. מאחר וחברת זארה לא מעוניינת שהמוצרים שלה ישווקו באלי אקספרס, אז חיפוש כמו זארה תחזיר 0 תוצאות. אבל מילות החיפוש שמצאנו הם הדרך של המוכרים לעקוף את ההגבלה הזאת ולא לכתוב במפורשות שהם משווקים מוצרים של זארה.

חנויות שמוכרות זארה באליאקספרס- מה חשוב לדעת ?

טיפ חשוב שלי בעת קניית מוצרים באלי אקספרס הוא להסתכל על:

 • הדירוג שקיבל המוצר (מעל 3 כוכבים אתם יכולים להיות רגועים)
 • הדירוג הכללי שיש לחנות (כמות יהלומים) – פרמטר לפעמים מטעה כי אם החנות חדשה לא יהיו לה הרבה יהלומים היות וזוהי נגזרת מכמות התגובות החיוביות שהתקבלו על החנות.
 • קריאת תגובות של לקוחות שכבר קנו את המוצר

שכלול של כל הפרמטרים האלו, יעניקו לכם יותר מידע לגבי אמינות המוכר והמוצר שהוא משווק, ובכך להיות בטוחים ורגועים יותר במוצר שתקבלו.

בנוסף, אם יש לכם שאלות על המוצר, כמו למשל אתם רוצים לדעת האם המוצר הוא אותנטי, תוכלו לכתוב לבעל החנות והוא ישלח לכם תמונות של המוצר ופרטים לגבי האם המוצר הזה הוא מקורי או רפליקה של חברת זארה.

המשך לאלי אקספרס