שופינג איי אל – טירוף קניות

shopping il אלי אקספרס

מוכנים? היכון? צאו ! מה באמת שווה ביום טירוף הקניות הזה שמתקיים כל שנה ב-8 בנובמבר? מה זה בכלל shopping il? וממה צריך להיזהר?

מה זה בעצם Shopping IL?

מדובר ביוזמה של גוגל וישרכארט בה כ-1000 אתרים ישראלים ינסו לפתות אתכם באמצעות מחירים המתיימרים להיות אטרקטיביים ביותר, ליומיים מרוכזים של מכירות במגוון תחומים, ביגוד, אביזרים טכנולוגיה ועוד..

בסופו של דבר מדובר ביוזמה ישראלית שלקחה את ההשראה מיום המכירות הסיני הידוע – יום הרווקים הסיני.

יום הרווק הסיני – 11.11

היום בו כל שיאי המכירות של אלי אקספרס נשברים מידי שנה. המקביל הסיני של shopping il. השילוב של 11.11 היא סמלית בשל הספרה 1 שחוזרת על עצמה, 1- כלומר לבד (רווק). בין אם מדובר בחג של ממש או רק גימיק מכירתי, אלי אקספרס לובש חג ביום הזה, ובימים הקודמים לו ניתן לצפות במגוון מוצרים בהנחות ענקיות.

למבצעים ליום הרווק באלי אקספרס – לחץ כאן

שופינג איי אל 2020

קרוב ל1000 חנויות התאחדו יחדיו ממגוון קטגוריות ביום הנדיר הזה שנקרא shopping il. בין החנויות תוכלו למצוא בגדים, מוצרי טכנולוגיה אביזרים ועוד. רשימת החברות המשתתפות מכילה בתוכה גם חברות קטנות, למשל : בילבי (בגדי ילדים), אייס קיוב (בגדי נשים), טוליפ נטורל (טיפוח ויופי), וכמו כן מגוון של חברות גדולות: אול סייל, אופיס דיפו, סופר פארם, אמריקן קומפורט, הום סנטר ועוד..

לפי הפרסומים, הצפי השנה לשבור אפילו את שיאי השנה שעברה שהיו מפתיעים בפני עצמם.

לדילים באלי אקספרס לחצי כאן

ההיסטוריה של שופינג איי אל

פרויקט השופינג איי אל נולד בשנת 2014, ובמשך שנתיים שמר על המסורת של לשבור את שיאי השנה הקודמת. ביום ה shopping il לשנת 2016 נרשמו כ600 חנויות, וסך המכירות נאמדו בכ-23 מיליון שקל. ההנחות נעו בין 20% עד לכ- 60% בחלק מהמקרים.

אז נכון, זה אכן יום חגיגות גדול, ורוב הסיכויים שישנם הנחות של ממש ברחבי החברות המשתתפות. אך מניסיון העבר, שווה להשוות מחירים גם באלי אקספרס שבמקביל מנהלת את יום המכירות הענק שלה ב 11.11. לינקים לדילים סופר משתלמים באלי אקספרס:

המשך לאלי אקספרס