שואב אבק רובוטי שיאומי

שואב אבק רובוטי S5
למה אנחנו שומעים כל הזמן אנשים שממליצים לקנות שואב אבק רובוטי? כי זה פשוט הופך את החיים שלנו לקלים יותר, זה חוסך הוצאות וכוחות מיותרים, ויותר מהכל – זה סוגר את הפינה למראה נקי מבלי להתאמץ.
למעשה שואב אבק רובוטי חוסך את ההשתעבדות אחרי ניקיון הבית או את ההוצאות על המנקה בכל שבוע. אלו שבעיקר יבינו הם אותם אנשים שחוזרים מאוחר מהעבודה, ממשיכים להתנהלות הבית, הילדים, האוכל ואיפה בכלל אפשר להכניס את תחום הניקיון בין השורות? כאן שואב אבק רובוטי סוגר לנו את הפינה, אפשר להפעיל אותו מרחוק לפני שמגיעים, איך כשיוצאים מהבית או מתי שרק תרצו.

 

השתכנעת? כך בוחרים שואב אבק רובוטי מומלץ!

1. סוללה נטענת 🔋

שואב אבק רובוטי שיאומי, כמו האחרים, מופעל על ידי סוללה נטענת. לרב מתלווה לשואב הרובוטי עמדת טעינה שאפשר למקם במקום מסוים בבית, לעתים רחוקות מתחבר לשקע ע”י כבל טעינה. רב שואבי האבק הרובוטים כבר מתוכנתים לדעת לחזור עצמאית לתחנת העגינה בעת סיום עבודתם.
אחד הפרמטרים החשובים כאשר בוחרים שואב אבק רובוטי הוא לשים לב לאורך חיי הסוללה.
קחו לדוגמה את שואב אבק רובוטי שיאומי Roborock S5 MAX עם אורך חיי סוללה כעד שעתיים שאיבת אבק.
שואב אבק רובוטי שיאומי

2. תוכניות ניקוי 🧼

חשוב שתהיה אופציה והבדל בצורת הניקוי בין סוגי חדרים שונים, אם מדובר בחדרים עם שטיח מקיר לקיר, שטיחים בסלון, ריצוף, פרקט וכדומה. וכמובן אם מדובר בפינות, פאנלים, קיר מעוגל ועוד. כאן חשוב לבחון את קיבולת מיכל השואב האבק הרובוטי.

3. תקופת אחריות ומחיר משתלם 💲

כיום בשוק קיים היצע רחב מאוד של חברות, ביניהן חברות מערביות, אוקראינה, סין ועוד. בחירת שואב אבק רובוטי שיאומי היא הבחירה הנכונה מעצם כך שהמכשירים אותם היא משווקת הם מוצרים איכותיים שלא נופלים מהמתחרות הגדולות בשוק. שילוב של מוצר מנצח, מחיר משתלם ואחריות מלאה ל-12 חודשים.

שואב אבק רובוטי שיאומי – מוצר צריכה בסיסי

שואב אבק רובוטי נהפך למוצר צריכה בסיסי בימים אלה. אמינות שואב אבק רובוטי שיאומי והתועלת שהוא מייצר – מבצע כל פעולה מייאשת וארוכה לאורח חיים נעים ושקט יותר.

המשך לאלי אקספרס