שואב אבק אלחוטי שיאומי

שיאומי v10

שיאומי, דייסון, שארק ועוד! – אפשר להגיד כבר ששואב אבק אלחוטי מחליף כמעט בכל בית היום את השואב אבק המסורתי והמסורבל .. 🙂

המותג הסיני שיאומי כבר מוכר בקרב הצרכנים שמבינים בישראל ובשנים אחרונות הוא חודר אל שוק שואבי האבק עם מכשירים איכותיים ובמחירים משתלמים בהשוואה למתחרים בשוק. שואבי האבק של שיאומי כבר הוכחו בשוק שאינם נופלים ממתחרים ממדינות שונות, גם מול המוכר ביותר – דייסון. 💪🏽

 

שואב אבק אלחוטי של שיאומי לעומת המתחרות

חברת שיאומי לעומת המתחרות שלה יודעת להתאים את עצמה במותגים אשר מיועדים לנתחי שוק שונים, כלומר רמות מחיר שונות עם מגוון רחב של מוצרי אלקטרוניקה ביניהם קורקינטים, אביזרים לקורקינטים, שעונים, פלאפונים ועוד!

בכל שנה אפשר לראות התקדמות מטורפת בטכנולוגיה של שואבי האבק ולמרות החדשנות הפורצת והבלתי נגמרת – חברת שיאומי שומרת על רמה טכנולוגית גבוהה ביחס למתחרות שמתמחות במוצרי שאיבה בלבד.

שואב אבק אלחוטי שיאומי

מעבר לרכישת  Dreame V9 Pro בהנחה >>

שיאומי שואבי אבק אלחוטיים20%
לחץ על הקופון
Alix

אביזרים נלווים לשואב אבק אלחוטי שיאומי

במארז של שואב אבק מבית Xiaomi – מלבד למוט ההארכה ולמברשת הראשית, כל שואב אבק אלחוטי שיאומי שתרכשו יגיע עם מגוון רחב של אביזרים ומברשות לסיטואציות ניקוי שונות במקומות שונים בבית. לרוב תקבלו:
– מברשת שתתאים לניקוי מזרני שינה וספות
– אביזר מוט ארוך לניקוי מסילות/ בין החריצים של הספות/ בין ארונות ועוד..
– מברשת לניקוי אבק
– מתקן הטענה לתלייה על הקיר.

מעבר לרכישת מוצרים נלווים של שואב אבק אלחוטי >>

 

חשיבות התקנה ופירוק נוח של שואב האבק

מלבד האביזרים שנלווים לכל שואב אבק אלחוטי של שיאומי שתבחרו חשוב לבחון התקנה והסרה בקלות של האביזרים ושל מיכל הניקוי. שלב זה חשוב כי זה הולך להיות השימוש העיקרי שלכם. בגלל זה חשוב שתהיה חווית משתמש נוחה גם בהמשך.

כמו שואבי האבק של דייסון, גם שואב אבק אלחוטי שיאומי מתחבר בפשטות על ידי הקלקה של האביזר למוט הארכה שמעידה על השלמת החיבור בין האביזרים. איכות הבנייה של שואבי האבק של שיאומי נרשמה לזכותה כי הצליחה להרשים באיכות ותכנון של בניית המוצר ברמה גבוהה בעוד שמחיר שואב האבק שלה זול פי כמה מהדייסון.

 

המשך לאלי אקספרס