המדריך המלא למידות באלי אקספרס

מידות באלי אקספרס

קרה לכם שהזמנתם פריט מאלי אקספרס וקיבלתם מידה לא נכונה? הכי מבאס… בכתבה הבאה אסביר איך להמנע מטעויות שכאלו, ואיך לקבל את המוצר בדיוק כמו שציפיתם לפי מידות באלי אקספרס.

רגע לפני נציג לפניכם רשימת מוצרים פופולריים באלי אקספרס:

  • תצוגה
  • שם מוצר
  • מחיר
  • דירוג
  • לדף המוצר

 

אז איך משווים מידות באלי אקספרס למידות בארץ? הנושא של בחירת המידה שלכם בקנייה אונליין ככלל, ובאלי אקספרס בפרט, מהווה קושי אצל הרבה מהקונים. מטרת הכתבה הזו היא שלאחר קריאתה כיצד לפצח את מידת הנעליים, ג’ינס, מעיל, גופייה וכדומה.. באלי אקספרס בין אם קורא הכתבה הוא גבר/אישה או ילד.

ראשית, נציין שהמידות עלולות להשתנות ממוכר למוכר וזאת היות כי אלי אקספרס עדיין לא קבעו סטאנדרט של מידות. לכן אנחנו תמיד ממליצים לכם גם אם אתם כבר בטוחים במידות שלכם לוודא בתגובות של המוצר שאין תלונות מצד לקוחות על שוני במידות באלי אקספרס.

להמלצות חמות שישראלים אוהבים לחצו כאן- אלי אקספרס בעברית.

המרת מידות אליאקספרס

אז רגע לפני שנסביר על מידות באליאקספרס, בואו נפתח קצת את התאבון עם סרטון מגניב של אליאקספרס:

טבלת מידות באלי אקספרס

רוב המוכרים באלי אקספרס מספקים טבלת מידות בדף המוצר אותו הם מוכרים. תוכלו למצוא את הטבלה בערך באזור האמצע של הדף. כעת נתעכב על ניתוח של טבלת מידות ההמרה בכמה סוגי פריטים שונים:

– מידות נעליים

מציאת מידת הנעליים שלכם באלי אקספרס הוא תהליך מאד פשוט, כל שתצטרכו לחפש בטבלת המרת המידות את השורה שמכילה את השיטה בה אתם מורגלים לקנות נעליים (קרוב לוודא השיטה האירופית). בדוגמה הבאה, המוכר מציין מידות אמריקאיות לנעל הנייק שהוא מוכר, חיפשנו מה המידה האמריקאיות למידה האירופית 45, כפי שתראו בסימון המידה הרצויה היא 11.

מידות בגדים ונעליים באלי אקספרס

ובכך בלי שום דאגה רכשנו נעל במידה המתאימה.

רוצים לקבל נעלי אדידס (דגמים חדשים) במחירים מצחיקים? לחצו כאן

– מידות בגדים

המוצר נפוץ ביותר באלי אקספרס הוא ללא ספק ביגוד. תת נושא פופלרי מאד בקרב ישראלים הוא תחפושות, להמלצות חמות לחצו כאן- אלי אקספרס תחפושות לפורים. מידת הבגדים יכולה להשתנות בין איזורים, תלוי במבנה הגופני של רוב האוכלוסייה. טבלת מידות הביגוד לרוב מוצגות במידות של האוכלוסייה האסייתית, שמאופניים במבנה גופני קטן יותר מבאזורינו. לכן מומלץ לבחור במידה גדולה ב-2 מידות מהמידה שלנו בארץ. לדוגמה, אם המידה שלנו היא M אז נבחר במידה של XL.

 

 

טבלת מידות באלי אקספרס

לחנות בגדים ואביזרים מומלצת באליאקספרס – לחצו כאן

מלמעלה איור של טבלת מידות מתוך אתר אלי  אקספרס, תוכלו לראות שהאתר מציין שהמידות האסייתיות קטנות ב-2 מידות מהמידות האירפואיות/אמריקאיות. בנוסף תוכלו גם להעריך באופן מדויק יותר את מידתכם אם תסתכלו על הגדלים בסנטימטר של אזורים שונים בגוף עבור כל מידה אסייתית.

מידות מותגים באליאקספרס

לכל מי שרוצה לדעת עוד לגבי מותגים מקוריים בזול באליאקספרס, מוזמן ללחוץ בקישור הבא : איך למצוא מותגים באליאקספרס

סיכום- איזה מידה להזמין באליאקספרס

חשוב שתזכרו שבחירת המידה היא דבר ששווה להתעכב עליו, ואל תהיו בטוחים שאתם סגורים על המידות שלכם באלי אקספרס מאחר וקניתם הרבה מוצרים בעבר. שווה להעיף כמה שניות מבט בתגובות לראות שהמידות של המוכר לא שונות מהנהוג באסיה (2 מידות קטנות מאירופה), במקרה כזה סביר להניח תצמאו תגובות המתריעות על כך, ואף ממליצות לכם בכמה מידות השוני מהרגיל.

 

המשך לאלי אקספרס