מותגים סינים בזול באלי אקספרס

מותגים סינים באלי אקספרס

אתר אלי אקספרס מציע המון מותגים סיניים מקומיים במחירים אטרקטיביים לצרכן הישראלי. ברחבי החנויות באתר ניתן למצוא אלפי פריטי לבוש לנשים, גברים, ילדים ותינוקים. המחירים הנמוכים והכמות הסיטונאית שניתן להזמין אף מושכת עסקים לבצע הזמנות גדולות על מנת למכור את המוצרים האלה בארץ ולייצר רווח (אינקציה עד כמה שהמחירים אטרקטיביים).

אילו מותגים תמצאו באלי אקספרס

לרוב תמצאו מותגים סיניים, היות ואלי אקספרס יש מדיניות המאפשרת מכירות רק לחנויות שהמשרדים הראשיים של החברה ממוקמים בסין. קרוב ל-95% ממוצרי הביגוד יהיו מותגים סיניים באלי אקספרס, כאשר ניתן למצוא איכויות מוצר ברמה ירודה אך גם מוצרי ביגוד מאד איכותיים. אנחנו נעזור לכם לבצע מכירות שנופלות בקטגוריה של מוצרי ביגוד איכותיים במחיר זול.

מותגים סינים זולים באלי אקספרס

במידה ולא אכפת לך שהבגדים שאתה רוכש יהיו של מותגים מוכרים, אלי אקספרס הוא בהחלט המקום האידאלי לאתר מציאות, כאשר תוכלו לאתר בגדים בעיצובים מרשימים ואיכויות בד מעולות (כאלו שיישארו כמו חדשות לאחר הכביסות).

הכנו לכם טבלה המרכזת את כל חנויות הבגדים המובילות (כאלו שקיבלו מעמד של יהלומים, לאחר שקיבלו כמות גדולה מאד של תגובות חיוביות).

רשימת החנויות המובילות בתחום ביגוד הנשים:

חנות

דירוג

5 יהלומים

5 יהלומים

5 יהלומים

3 יהלומים

 

רשימת החנויות המובילות בתחום ביגוד הנשים:

חנות

דירוג

1 כתר

5 יהלומים

5 יהלומים

להלן דיאגרמה המסבירה את שיטת הדירוג בעלי אקספרס:

חנויות מומלצות באלי אקספרס

חשוב לציין, שדירוג המוצר עצמו מהווה משקל גבוה יותר מהציון בחנות שהוא נמכר, כי לעיתים קיימים חנויות חדשות שלא הספיקו לצבור מספיק תגובות על מנת לקבל מעמד של יהלום או כתר.

 

מותגים מקוריים באלי אקספרס

התשובה היא כן, באלי אקספרס קיימים גם מותגים אורגינלים. רק לשם המחשה, באלי אקספרס ניתן למצוא מותגים כמו נעלי התעמלות נייק בהבדלי מחיר של כמעט מאות שקלים מהמחירים בארץ.

מותגים סינים באלי אקספרס

אנו ממליצים כדי להבטיח אותנטיות של המוצר לבדוק ביקורת על המוצר והחנות, ובמיוחד לחפש אחר חנויות שקיבלו את התואר “top brand” (המודגש באיור למעלה), תואר זה מעיד על האיכות הגבוהה של המוצרים בחנות וביקורות מעולות שהחנות קיבלה על מוצריה. שימו לב שהמחירים של המוצרים הם במחיר הגיוני, כזה שמכסה את ההוצאות על ייצור הפריט אבל כזה שלא גוזר עליכם קופון גדול ברווח (בדרך כלל הבדל של 20-45 אחוז ממחיר המוצר בארץ). ת

לכן תמיד עדיף לבדוק באלי אקספרס לפני שקונים במקום אחר.

המרת מידות בגדים בסין

הדרך למצוא את המידה שלי יכולה להיות מתסכלת אם לא יודעים את ההבדלים בין המידות המתוארות בסין לעומת הארץ. תוכלו למצוא מדריך מלא שהכנו לכם כיצד לקבוע את המידה שלכם באלי אקספרס. חשוב לדעת שמידות עלולות להשתנות בין מוכרים שונים, לכן עליכם לוודא כמה נקודות לפני הקנייה:

  • ראשית הביטו בטבלת המידות שהמוכר מצרף למוצר, בדרך כלל הטבלה תמצא באמצע העמוד. בטבלה תוכלו לבצע התאמה למידות כאשר לכל מידה יצוינו מידות בס”מ.
  • בדקו את התדמית של המוכר, בתגובות שהשאירו הלקוחות שכבר קנו את המוצר והביעו את שביעות רצונם מהמוצר. אם התגובות חיוביות תוכלו גם להיות רגועים לגבי רמת הדיוק של טבלת המידות. אם היו בעיות בטבלת המידות ישנם לקוחות שימליצו לקחת מידה אחת גדולה או קטנה ממה שצוין.

חיקויים של מותגים בזול באלי אקספרס

מלבד המותגים סינים באלי אקספרס, ומותגים מקוריים, ישנה גם החלופה של חיקויי מותגים. האופציה הזו נכנסת תחת הקטגוריה של “זה רק נראה יקר”. מי שכבר יש לו ניסיון בקניית חיקויים יודע שישנם חיקויים איכותיים ויש כאלו שפחות. חיקוי איכותי הוא כזה שישמור על צורתו לאורך זמן ובנוסף יהיה נעים למגע על הגוף. לעוד מידע לחצו כאן – מותגים באלי אקספרס.

טבלת קישורים לחיקויים מובילים:

גוצי’ – קישור 1 | קישור 2

מארל- קישור 1

ראלף לורן- קישור 1 | קישור 2 | קישור 3

תומי הלפינגר- קישור 1 | קישור 2 | קישור 3 | קישור 4

זארה – קישור 1

 

המחירים זולים אבל האם האיכות טובה?

כמובן שההיצע הענק של המוצרים לא מאפשרים לתת תשובה גורפת לשאלה הזאת. קיימים מוכרים רבים באלי אקספרס המציעים פריטי לבוש לגבר ולאישה. לכן העצה שלנו לפני ביצוע קנייה של מוצר, תמיד לבדוק את התדמית של המוכר בתגובות שהוא קיבל.

המשך לאלי אקספרס