מותגים באלי אקספרס – קישורים למותגים באליאקספרס ואיך למצוא

מותגים באליאקספרס

כולנו אוהבים מציאות. אבל האם יש באמת מותגים אלי אקספרס? איכותיים?

ראשית לפניכם רשימת מוצרים פופלרים של נייק ואדידס:

נשים – 

 • תצוגה
 • שם מוצר
 • מחיר
 • דירוג
 • לדף המוצר

 

גברים – 

 • תצוגה
 • שם מוצר
 • מחיר
 • דירוג
 • לדף המוצר

בואו נעשה סדר בבלגן.

המוצרים באליאקספרס מחולקים ל4 קטגוריות:

 1. מותגים סינים לא מוכרים. מוצרים שונים תוצרת סין ממותג לא מוכר או ללא מותג בכלל, לרוב איכות המוצרים לא תהיה גבוהה, אך לא בהכרח. כאן תמצאו אביזרי אופנה, מוצרי טכנולוגיה ועוד… הנה כמה קישורים לדוגמא: xstore , dogee
 2. מותגים סינים מוכרים. גם אם המותגים האלו פחות מוכרים באזורנו, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר במותגים ברמה גבוהה שמוכרים בקנה מידה בינלאומי. לדוגמא: xiaomi, huawei. לחצו כאן לעוד מידע אודות מותגים סינים באלי אקספרס
 3. מותגים מקוריים. אז כן, יש דבר כזה. אפשר למצוא מותגים מקוריים, אך כיוון שהחברות מוגנות ע”י חוק זכויות יוצרים, אליאקספרס נאלצת לאכוף מוכרים לא רשמיים שמוכרים את המוצגים, ועל כן אולי יצא לכם לראות חנויות באלי אקספרס שלפתע פתאום נעלמות. אנו נפרסם כאן רשימת קישורים ונדאג לעדכן אותה לנוחיותכם. וכן, לרוב הם יהיו זולים משמעותית, למשל: nike , Adidas

איך מחפשים מותגים באלי אקספרס

מדיניות המוצרים באלי אקספרס אוסרת על המוכרים להשתמש בשמות המותגים המקוריים, מה שמהווה בעיה עבור מותגים באליאקספרס, אך שום דבר לא אוסר על המוכרים להשתמש במילות קיצור, ראשי תיבות או מילות מפתח אחרות למותגים שהם מוכרים. הדרך למצוא את מילות המפתח הנכונות למותג מסוים קשה מאד, מאחר ומילות המפתח משתנים מעת לעת. התחלופה במילות המפתח נובעת מאחר וברגע ועלי אקספרס מזהים מוצרים שמשתמשים במילת מפתח מסוימת על מנת למכור מותג כלשהו, הם חוסמות את המוצר, וכך תראו שפתאום הלינק אל המוצר מוביל לדף “המוצר אינו זמין”.

הקושי למצוא את המותג שאתם מחפשים בעלי אקספרס, בקרוב יהפוך למשימה פשוטה יותר, לאחר שתביטו בטבלת רשימת המותגים שהכנו לכם למטה.

קישורים למותגים באלי אקספרס

בטבלה הבאה ריכזנו לכם רשימה ארוכה של כל המותגים המוכרים והאהובים, עם לינקים לאתר של אלי אקספרס. הלינקים יובילו אותכם לדף תוצאות החיפוש שמילת המפתח הניבה. אנו נדאג להתעדכן במילות המפתח העדכניות בכדי שתוכלו למצוא את המותג האהוב עליכם בדרך הקלה והמהירה ביותר. חשוב לנו שתקבלו את המוצר באיכות שציפיתם לקבל, לכן שתי טיפים לפני ביצוע הרכישה:

 1. שימו לב למחיר המוצר: אל תצפו למצוא מוצר שמחירו בארץ הוא 400 ש”ח במחיר של 40. קרוב לוודאי שהמוצר הוא חיקוי גרוע ואיכותו ממש נמוכה.
 2. קראו תגובות לפני שאתם קונים: הביטו בדירוג שקיבל המוצר ובתגובות שהשאירו האנשים שכבר רכשו וקיבלו אותו. אם למוצר יש מעל 20 קונים ודירוגו הממוצע עולה על 3 כוכבים, אתם יכולים להיות רגועים באשר למוצר שתקבלו.

להלן הרשימה הכי מעודכנת של מותגים באלי אקספרס ממוינת בסדר עולה:

מותגים
מילות מפתח בעלי אקספרס (לינק ישירות לתוצאות החיפוש באלי)
abrocambie and fitch
American Eagle
Asics
Asus
Bilabong
Chuwi
Converse
Elephone
Forever 21
Huawei
iPad
iPhone
Kingston
Lenovo
Nexus
One Plus
Puma
Samsung
Sony
Xiaomi

המשך לאלי אקספרס